Ο Γιάννης Μπέκας στο “Υπόγειον”
Το Υπόγειον 22 ανοίγει τις πόρτες του το Σάββατο 26 Μαρτίου με ένα άκρως επιτυχημένο σχήμα που αναμένεται να μονοπωλήσει το ενδιαφέρον του κοινού . Στο νυχτερινό κέντρο της Λεωφόρο Βουλιαγμένης θα μας υποδεχτεί ο Γιάννης Μπέκας χαρίζοντας μοναδικές στιγμές διασκέδασης. Μαζί του η εκρηκτική Αλκμήνη Χατζηγιάννη και ο ταλαντούχος ράπερ Gifted σε ένα ξεχωριστό πρόγραμμα καθώς και ο Dj G.Klo στα dexx ανεβάζουν τον πήχη της διασκέδασης στα ύψη.
![2](http://freddonews.gr/wp-content/uploads/2016/03/2-4.jpg)
Το Υπόγειον 22, απόλυτα ανανεωμένο και υποσχόμενο να μας χαρίσει αξέχαστες νύχτες, θα είναι ανοιχτό κάθε Σάββατο, Κυριακή και Δευτέρα με ώρα έναρξης στις 22:00.
Υπόγειον 22
Λ Βουλιαγμένης 22
21 0924 0024
Ακολουθήστε την ontime24 στο Google News!